Правила прийому до ЗДО

Правила прийому до закладу дошкільної освіти

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти

здійснюється директором протягом календарного року

Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого періоду (серпень).

Для зарахування дитини до  закладу дошкільної освіти необхідно пред'явити:

- медичну довідку про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати  заклад дошкільної освіти;

- медичну довідку про епідеміологічне оточення;

- свідоцтво про народження дитини;

- документи для встановлення батьківської плати за харчування з урахуванням пільги (за потребою);

- заява батьків, або осіб, які їх замінюють.

Для зарахування дитини в інклюзивні групи необхідно пред'явити: висновок психолого-медико-педагогічної консультації, копію посвідчена особи, яка одержує соціальну допомогу, відповідно до Закону України

«Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям інвалідам» або копію медичного висновку про дитину-інваліда віком до 18 років (виданого лікарсько-консультативного комісією), копію індивідуальної програми реабілітації дитини-інваліда.

За дитиною зберігається місце в ЗДО у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, реабілітації на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (75 днів).

Відрахування дітей із закладу дошкільної освіти може здійснюватись за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють; на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в закладі дошкільної освіти; у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом 2-х місяців.

Адміністрація  закладу дошкільної освіти зобов’язана письмово із зазначенням причин повідомити батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Забороняється безпідставне відрахування дитини з  закладу дошкільної освіти.