Вектори діяльності ЗДО

Вектори організації діяльності

на 2021/2022 навчальний рік:

Продовжити роботу щодо розв’язання методичної проблеми закладу дошкільної освіти: «Забезпечення якісної освіти здобувачів освіти шляхом формування комунікативно-мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку та інноваційної культури педагога як важливого чинника в реалізації Базового компоненту дошкільної освіти, державних вимог до рівня сформованості життєвої компетентності особистості, освіченості, розвиненості й вихованості здобувачперед вступом їх до школи».

1.1. Продовжити роботу з формування психологічної зрілості, життєвих компетентностей та готовності до навчання в Новій українській школі старшого дошкільника.

1.2. Вдосконалювати роботу з комунікативно-мовленнєвої компетентності здобувачів освіти засобами інноваційних технологій, традиційних методів, прийомів в освітньому процесі.

1.3. Формувати медіакомпетентність та медіаграмотність усіх учасників освітнього процесу, як необхідної умови реалізації завдань дослідно-експерементальної роботи.

1.4. Організувати освітній процес відповідно до принципів Базового компонента дошкільної освіти.